• Home
  • V1
  • Columns
  • Timberland pop-up in Antwerpen

Timberland pop-up in Antwerpen

Columns
Door FashionUnited

bezig met laden...

Scroll down to read more

Timberland opent van 15 tot en met 19 november een pop-up store in Antwerpen. “Dit om

aandacht te vestigen op de ecologische kernwaarden van het merk,” vertelt Inge Beels, Marketing manager Benelux van Timberland aan Vandaag.be.

Klanten kunnen in de tijdelijke winkel in de Verlatestraat niet alleen de huidige schoenencollectie van de Amerikaanse outdoorspecialist aanschaffen, maar ook hun eigen bootschoen ontwerpen.

De ‘eco-pop-up store’ plantte zich eerder neer in Parijs en Londen.

Het Amerikaanse merk voor schoenen en outdoorkleding Timberland werd in juni gekocht door VF Corporation voor een prijs van twee miljard dollar. Een goede zet: in oktober maakte het modebedrijf, dat ook eigenaar is van merken als Wrangler, 7 For All Mankind en The North Face, bekend dat het merk al meer dan 163,6 miljoen dollar (117 miljoen euro) in het laatje bij VF Corp. had gebracht.

Timberland