• Home
  • Nieuws
  • Fashion
  • Justin Alexander Group lanceert premium merk voor bruidsmeisjes

Justin Alexander Group lanceert premium merk voor bruidsmeisjes

Fashion |In Beeld
Fable by Justin Alexander SS27 debuutcollectie Beeld: Justin Alexander Group
Door Danielle Wightman-Stone

bezig met laden...

Automated translation

Lees het origineel en
Scroll down to read more

Het Amerikaanse bruidsmodehuis Justin Alexander Group viert dit jaar zijn tachtigjarig jubileum en lanceert een nieuw premium merk voor bruidsmeisjes. Het merk is ontworpen om de kindermode categorie te herdefiniëren met een couture-invalshoek.

Fable by Justin Alexander biedt op erfstukken geïnspireerde jurken voor bruidsmeisjes en speciale gelegenheden. Het merk brengt “details van bruidsmodekwaliteit naar de voorgrond” om gelegenheidskleding voor jonge meisjes naar een hoger niveau te tillen.

Fable by Justin Alexander SS27 debuutcollectie Beeld: Justin Alexander Group

De debuutcollectie voor lente/zomer 2027, ‘Written in the Stars’, bestaat uit achttien stuks. De collectie kenmerkt zich door details op couture-niveau en een sprookjesachtige vertelling, met behoud van charme en nostalgie. De jurken voor bruidsmeisjes zijn gemaakt van mikado, luchtige organza, traditioneel kant en brokaat met bloemenprints. Speelse details zoals gestructureerde strikken, volumineuze pofmouwen, capes en subtiele vlindermotieven maken de ontwerpen af.

Fable by Justin Alexander SS27 debuutcollectie Beeld: Justin Alexander Group

“De collectie is geworteld in het emotionele verhaal van bruiloften en vangt de magie van het bruidsmeisjesmoment, waar onschuld, traditie en verhalen samenkomen,” legt het bruidsmodehuis uit in het persbericht. “Elk ontwerp is bedoeld als een aandenken, een mix van nostalgie en moderne verfijning.”

De distributie van de nieuwe categorie omvat bruidsboetieks, geselecteerde speciaalzaken en e-commerce. Dit duidt op een strategische uitbreiding buiten de traditionele bruidsmodekanalen.

Fable by Justin Alexander SS27 debuutcollectie Beeld: Justin Alexander Group

Dit is de nieuwste lancering van de Justin Alexander Group. Eerder deze maand onthulde het bedrijf al een “nieuw tijdperk van ingetogen luxe in bruidsmode” met het bruidsmerk Poeza bridal brand, dat zich richt op architecturale, gevormde silhouetten en luxe stoffen.

De Justin Alexander Group, met hoofdkantoor in New Jersey, omvat de bruidsmodemerken Justin Alexander Signature, Justin Alexander, Adore by Justin Alexander, Lillian West, Sincerity Bridal en Thanks&Goodluck, naast luxepartners Viktor&Rolf Mariage en Savannah Miller.

Fable by Justin Alexander SS27 debuutcollectie Beeld: Justin Alexander Group
Fable by Justin Alexander SS27 debuutcollectie Beeld: Justin Alexander Group

Dit artikel is in het Nederlands vertaald met behulp van een AI-tool.

FashionUnited gebruikt AI taaltools om het vertalen van (nieuws)artikelen te versnellen en de vertalingen te proeflezen om het eindresultaat te verbeteren. Dit bespaart onze menselijke journalisten tijd die ze kunnen besteden aan onderzoek en het schrijven van eigen artikelen. Artikelen die met behulp van AI zijn vertaald, worden gecontroleerd en geredigeerd door een menselijke bureauredacteur voordat ze online gaan. Als je vragen of opmerkingen hebt over dit proces, stuur dan een e-mail naar info@fashionunited.com.

Bruidsmode
Justin Alexander
Kindermode