• Home
  • Nieuws
  • Retail
  • Bol.com bezorgabonnement wordt 20 procent duurder

Bol.com bezorgabonnement wordt 20 procent duurder

Retail
Beeld: Bol.com
Door Eugenia Melissen Ferrer

bezig met laden...

Scroll down to read more

Webreus Bol.com verhoogt de prijs van zijn Select-abonnement met 20 procent tot 11,99 euro. Deze nieuwe prijs gaat vanaf half augustus in, zo meldt Nu.nl.

Ruim een miljoen mensen maken gebruik van Select, waardoor je onder andere geen verzendkosten hoeft te betalen en automatisch punten spaart voor cadeaus. Verder is het voor Select-leden mogelijk om bestellingen thuis op te laten halen zonder extra kosten en krijgen ze korting op producten, zo is te lezen op de website van Bol.com.

Albert Heijn behoort net als Bol.com tot de Nederlandse mutlinational Ahold Delhaize en introduceerde vorig jaar een abonnement waarbij klanten betalen voor voordeel. Voor dat ‘Premium-abonnement’ betalen klanten 12 euro per jaar.

Bol.com