Frasers Group stopt met verkoop van exotische dierenhuiden

Fashion
Frasers Group Credits: Frasers Group
Door Prachi Singh

bezig met laden...

Automated translation

i
Lees het origineel in: Engels
Scroll down to read more

Het Britse retailconglomeraat Frasers Group, eigenaar van winkelketens Frasers, Flannels en Harvey Nichols, bevestigt aan dierenrechtenorganisatie People for the Ethical Treatment of Animals (PETA) te stoppen met exotische dierenhuiden in zijn hele merkennetwerk.

In een e-mailverklaring laat het bedrijf weten: “We streven ernaar dat onze eigen merkproducten vrij zijn van exotische dierenhuiden. Daarnaast communiceren we aan onze externe merken dat de Groep geen producten meer inkoopt die exotische dierenhuiden bevatten.”

In een reactie op de beslissing stelt Mimi Bekhechi, senior vicepresident van PETA: “Frasers Group toont zowel medeleven als zakelijk leiderschap door zijn luxe modeplatforms in te zetten om de verschuiving weg van wrede, wilde dierenhuiden te versnellen. De geïnformeerde consument van vandaag wil het leed van slangen, krokodillen en struisvogels niet langer dragen, en we roepen andere bedrijven op dit voorbeeld te volgen.”

Verschuiving naar diervrije materialen in luxe retail

De beslissing plaatst Frasers Group in het rijtje van een groeiend aantal internationale luxemerken, retailers en evenementen die wilde dierenhuiden verbieden, waaronder Balenciaga, Burberry, Chanel, Selfridges Group, Victoria Beckham en London Fashion Week.

De beweging valt samen met de toenemende vraag naar diervriendelijke alternatieven, waaronder veganistisch leer met reliëf, gemaakt van materialen als paddenstoelen, appels, maïs en cactussen.

exotische huiden
Frasers Group
PETA