Verkoopvolume mode- en schoenenretail stijgt 2 procent in juni
De Belgische detailhandel in textiel, kleding, schoenen en lederwaren heeft in juni 2026 een hoger verkoopvolume gerealiseerd. Ten opzichte van juni 2025 steeg het verkoopvolume met 2,0 procent, blijkt uit cijfers van het Belgische statistiekbureau Statbel.
Ook op maandbasis was sprake van groei. Vergeleken met mei 2026 nam het verkoopvolume in de sector met 2,3 procent toe. De Belgische detailhandel als geheel liet eveneens een stijging zien: het verkoopvolume, exclusief brandstoffen, groeide met 3,3 procent ten opzichte van een jaar eerder en met 3,1 procent vergeleken met mei.
Over de gehele Belgische detailhandel steeg het verkoopvolume, exclusief brandstoffen, in juni met 3,3 procent ten opzichte van een jaar eerder. Vergeleken met mei 2026 bedroeg de stijging 3,1 procent.
OF LOG IN MET