Revolve Group rapporteert omzetstijging van 20 procent in derde kwartaal

Onlineretailer Revolve Group rapporteert een netto-omzet van 355,96 miljoen dollar (318,12 miljoen euro) voor het derde kwartaal, dat eindigde op 30 september 2026. Dit betekent een stijging van 20 procent ten opzichte van de 295,63 miljoen dollar in dezelfde periode vorig jaar.

De omzetgroei wordt ondersteund door een stijging van 18 procent van het aantal actieve klanten in de afgelopen twaalf maanden, naar 3,24 miljoen. Het totale aantal geplaatste bestellingen stijgt met 19 procent naar 2,75 miljoen. Dit compenseert de daling van 5 procent van de gemiddelde bestelwaarde naar 292 dollar.

De nettowinst daalt op jaarbasis met 27 procent naar 15,52 miljoen dollar, tegenover 21,18 miljoen dollar in het derde kwartaal van 2025. In de vergelijkbare periode vorig jaar profiteerde het bedrijf van een verzekeringsuitkering van 4,50 miljoen dollar vóór belastingen.

Segment- en regionale prestaties per divisie

De omzetstijging is evenwichtig verdeeld over de kernsegmenten van de groep. De netto-omzet van het merk Revolve groeit op jaarbasis met 20 procent naar 306,76 miljoen dollar. De netto-omzet van luxedivisie Fwrd stijgt eveneens met 20 procent naar 49,20 miljoen dollar.

Geografisch gezien stijgt de binnenlandse omzet met 20 procent naar 277,37 miljoen dollar. De internationale netto-omzet groeit op jaarbasis met 22 procent naar 78,59 miljoen dollar en laat daarmee de sterkste regionale groei zien tijdens het kwartaal.

De brutowinst stijgt met 19 procent naar 191,80 miljoen dollar. De brutomarge daalt op jaarbasis met 75 basispunten naar 53,9 procent, vergeleken met 54,6 procent in het derde kwartaal van 2025.

Operationele marges en jaarverwachting

Medeoprichter en co-algemeen directeur Michael Mente van Revolve benadrukt de investeringen in merkopbouw, de uitbreiding van fysieke winkels en belangrijke samenwerkingen. Deze initiatieven omvatten de lancering van het fysieke retaillabel Revolve Los Angeles en de eerste editie van ‘Revolve Magazine’. Daarnaast is er een nieuwe joint venture met Donatella Versace en een uitbreiding van de samenwerkingen met Kendall Jenner en Dwyane Wade.

De aangepaste EBITDA daalt op jaarbasis met 7 procent, van 25,35 miljoen dollar naar 23,49 miljoen dollar. De verwaterde winst per aandeel komt uit op 20 dollarcent, vergeleken met 29 dollarcent in het derde kwartaal van 2025.

De netto-omzet in oktober groeit op jaarbasis met circa 15 procent. Het management wijst echter op een lastigere vergelijkingsbasis voor november en december. Voor het volledige jaar 2026 verwacht het bedrijf een brutomarge tussen 53,9 en 54 procent.


OF LOG IN MET
E-commerce
Fwrd
Retail
Revolve Group