Butcher of Blue kiest Studio Fishbone voor uitbreiding België en Luxemburg
Het Nederlandse modemerk Butcher of Blue gaat zijn aanwezigheid in België en Luxemburg verder uitbouwen met Studio Fishbone, aldus het persbericht. Het Antwerpse bureau wordt de partner van het merk voor de verdere ontwikkeling van de twee markten.
Butcher of Blue is momenteel verkrijgbaar bij meer dan 180 verkooppunten in Nederland en ruim 60 verkooppunten in Duitsland en België. Met de samenwerking wil het merk de aanwezigheid in België verder uitbreiden en ook voet aan de grond krijgen in Luxemburg.
“We waren niet op zoek naar zomaar een agentschap, maar naar mensen met wie we daadwerkelijk iets willen opbouwen,” zegt Maarten Rijnders, eigenaar van Butcher of Blue, in een verklaring. Studio Fishbone-oprichter Nick noemt de combinatie van product, kwaliteit en het verhaal achter het merk als reden om de samenwerking aan te gaan.
Dit artikel is geschreven met behulp van een AI-tool.
OF LOG IN MET